Makyaj kadınlar için her zaman en önemli konuların başında yer almıştır. Her kadın birbirinden farklı makyaj malzemeleri ile birbirinden farklı makyaj uygulamaları yapmaktadır. Son yılların en gözde makyaj uygulamaları ise dolgun dudaklardır. Piyasa da birçok dudak dolgunlaştırıcı ürün bulunmaktadır. Ancak bunların bazı istenilen özelliklerde değildir. Instagram kullanıcılarından da tam not alan lipmax birçok kadının arzuladığı doğal dolgun görünümüne ulaştırıyor.

Nedir?

Lipmax ruj içerisinde doğal içerikler bulunduran ve dudaklarınızın anlık olarak dolgunlaşmasını sağlayan bir rujdur. Likit özelliğe sahip olan bu ruj uygulandıktan sonra dudaklarınızın mat görünüme ulaşmasını sağlar. Aynı zamanda dudak bakımınıza da yardım eder. Avrupa ve Amerika da en çok tercih edilen mat likit rujlar arasındadır. Kolay sürümü sayesinde kısa sürede istediğiniz dolgun dudakların sahibi olabilirsiniz.

Kullanımı Nasıldır?

Normal bir ruj gibi uygulayabileceğiniz bu ürün özel yapısı sayesinde kolay sürülebilir yapıdadır. 24 saat kalıcılık özelliğine sahiptir. İstediğiniz sonucu alabilmek için ürünü düzenli olarak kullanmalısınız. Günün trend ruj renklerinden hepsini bulabilirsiniz.

Sizde makyajınızın tamamlayıcısı olan rujlarınızın dudaklarınızı daha dolgun ve etkileyici göstermesini istiyorsanız hemen lipmax sipariş verebilirsiniz. Sitemize girerek 7 gün 24 saat sipariş hattımıza ulaşabilir bize whatsapp aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Sizde hemen sipariş verin ve 24 saat kalıcı özelliğe sahip dolgunlaştırıcı mat rujlara uygun fiyata sahip olun.


İstediğiniz renkleri müşteri temsilcilerimiz arayarak soracaktır.

Slimcaps Türkiye

Teslimat Şartları Sık Sorulan Sorular Gizlilik Ve Güvenlik