Yağ bazlı içerik bulunmamaktadır ve tamamen organiktir. Amerika ve Avrupa’da kendi kategorisinde en çok satan mat ruj olma özelliğine sahiptir. 3 aşamalı özel formülü sayesinde düzenli kullanımda kalıcı etki görebilirsiniz.
1. Aşama: Etkili içeriği sayesinde dudaktaki kan dolaşımını hızlandırır ve anlık büyüme sağlar.
2. Aşama: İçeriğindeki wax sayesinde dudağınızdaki çatlaklıkların ve boşlukların dolmasını sağlar.
3. Aşama: İçeriğindeki bitki özleri mineralleri sayesinde dudaklarınız dolgunlaşırken yenilenir, beslenir ve yapılandırır.

Lipmax dolgunlaştırıcı etkiye sahip likit mat rujdur.

Cosmegram cosmetics’in 2016’da çıkartdığı Lipmax markası son yıllarda popüler olan mat renklere sahiptir. Uzun Ar-Ge çalışmaları sonucunda geliştirilen formülasyonu sayesinde kullandığınız ilk andan itibaren dolgunlaştırıcı etkisini hissedebilirsiniz. Lipmax ‘ın hiç bir yan etkisi bulunmamaktadır.

Dünyada ünlü make-up  artistlerinde terchi olan lipmax ile siz de hayal ettiğiniz dudaklara sahip olabilirsiniz. Mükemmel dokusu sayesinde hem kullanımı çok kolaydır hem de pürüzsüz bir görünüme sahip olacaksınız.

Lipmax içerisinde kesinlikle yağ bazlı içerik bulunmamaktadır. Bu sayede istediğiniz mat görüntüyü sağlayabilirsiniz. %100 organiktir. Ametika ve Avrupa da kendi kategorisinde en çok satan mat ruj seçeneğidir.


İstediğiniz renkleri müşteri temsilcilerimiz arayarak soracaktır.

Slimcaps Türkiye

Teslimat Şartları Sık Sorulan Sorular Gizlilik Ve Güvenlik