Anında 4 kat daha dolgun dudaklara kavuşmak için sadece 2 dakika ayırmanız yeterli.  Özel formülü sayesinde anında botoks etkisi sağlar. Kimyasal herhangi bir işlem uygulamadan tamamen doğal içeriğe sahip Lipmax Likit Ruj sayesinde cildinize zarar vermeden daha dolgun dudaklara sahip olun. Waterproof (suya dayanıklı) olması da kalıcılığını 4 kat arttırıyor.

Anında etkilidir ve 24 saat kalıcılığı devam eder. 6 farklı renk seçeneği ile her tarza her yaşa uygun Lipmax Likit Ruj ile siz de dolgun dudaklara sahip olun. Kadınların en çok şikâyetçi oldukları bulaşma özelliği bulunmamaktadır. Artık bardaklarda veya fincanlarda ruj kalıntısı göremeyeceksiniz.

Saniyeler içinde dolgun dudaklara kavuşmaya hazır mısınız? Son dönemin popüler tonu olan mat renklerini kozmetiklerde de kullanmaya başladık. En çok ilgiyi gören rujlarda ise tek bir marka dikkatleri üzerine topladı. COSMEGRAM COSMETİCS’in 2016 yılında piyasaya sunduğu Lipmax Likit Ruj sayesinde tüm make up artistlerinin tercihi olmuştur. Kullanımı oldukça kolaydır ve eşsiz dokusu sayesinde bulaştırmadan sürebilirsiniz. Lipmax’ın hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır.

Lipmax Likit Ruj Nedir?

Yağ bazlı içerik bulunmamaktadır ve tamamen organiktir. Amerika ve Avrupa’da kendi kategorisinde en çok satan mat ruj olma özelliğine sahiptir. 3 aşamalı özel formülü sayesinde düzenli kullanımda kalıcı etki görebilirsiniz. 1. Aşama: Etkili içeriği sayesinde dudaktaki kan dolaşımını hızlandırır ve anlık büyüme sağlar. 2. Aşama: İçeriğindeki wax sayesinde dudağınızdaki çatlaklıkların ve boşlukların dolmasını sağlar. 3. Aşama: İçeriğindeki bitki özleri mineralleri sayesinde dudaklarınız dolgunlaşırken yenilenir, beslenir ve yapılandırır.

Lipmax Kullanımı

Uygulama öncesi herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. 4 kata kadar dolgunlaştırır ve anında etki gösterir. 30 saniye içinde farkı görebilirsiniz. Pürüzsüz soft görünümü sayesinde çatlaklıkları doldurarak ipeksi dudaklara sahip olursunuz.

SUYA DAYANIKLIDIR!

Son dönemin trendi mat renkleri de dudaklarınızda taşıyarak dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz. Likit yapısı özel ucu sayesinde taşırmadan veya bulaştırmadan kolay uygulama yapabilirsiniz. 24 saat kalıcılığı ile dolgun görünüm tüm gün sizinle olur.

6 özel renk seçeneği ile her tarza her yaşa hitap etmektedir. Hiçbir zararı veya yan etkisi bulunmamaktadır ve tamamen organiktir. 1 kutu Lipmax Likit Ruj ortalama 2 aylık kullanım içindir. Dilediğiniz süre boyunca kullanabilirsiniz.

Lipmax İçeriği

Lipmax Likit Ruj tamamen organiktir ve hiçbir yan etkisi veya zararı yoktur. Yapışkanlık hissi vermez ve günlük kullanıma uygundur. Doğal wax ile pürüzsüz görünüme kolayca kavuşabilirsiniz. Etkisi 24 saat boyunca devam eder ve tazelenme gerektirmez.

Tanıtım amaçlıdır ve kısa süreliğine Türkiye’ye giriş yapmıştır. Stoklarla sınırlıdır.İstediğiniz renkleri müşteri temsilcilerimiz arayarak soracaktır.

Slimcaps Türkiye

Teslimat Şartları Sık Sorulan Sorular Gizlilik Ve Güvenlik